Javascript Apps Starter

📆 Terminy: 14, 21, 28 maja, 4, 11 czerwca
🔍 Lokalizacja: Warszawa
⏰ Godziny: 18:00-20:00
💰 Cena: 489zł

JavaScript Apps Starter jest szkoleniem, którego celem jest nauka tworzenia aplikacji internetowych za pomocą języka JavaScript. Nie wymagamy doświadczenia – przyjdź i przekonaj się, że programowanie jest ciekawym zajęciem!

Podczas zajęć poznasz podstawy języka JavaScript, w obecnym standardzie ES6. Nauczymy się czym są zmienne, instrukcje warunkowe, tablice, obiekty i funkcje. Co zajęcia będziemy rozwijać naszą aplikację, dodając do niej nowe funkcjonalności. Poznasz, czym są bazy danych i jak korzystać z narzędzia Firebase. Pod koniec szkolenia wyjdziesz z gotową i działającą aplikacją, którą wspólnie pokażemy w internecie!

Harmonogram:

  • 14 maja – Podstawy aplikacji internetowych (HTML i CSS) + Podstawy JS + tworzenie szablonu aplikacji w JS
  • 21 maja – Poznanie mechanizmów JavaScript – zmienne, instrukcje warunkowe + praca nad projektem w JS
  • 28 maja – mechanizmy JavaScript – tablice, obiekty, funkcje + praca nad projektem w JS
  • 4 czerwca – podstawy baz danych, łączenie JS z bazą danych + praca nad projektem w JS
  • 11 czerwca – praca nad projektem w JS

O Damianie Rogulskim:

Programista, Mentor i Wykładowca. Pokazuje że programowanie jest dla każdego. Swoją osobą udowadnia, że nie ma żadnych barier czy predyspozycji do nauczenia się programowania – sam zaczynał bez jakiejkolwiek wiedzy czy doświadczenia. Pewnego razu postanowił, że zostanie programistą i już od 4 latach dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w świecie technologii IT.

💡 Jeśli opuścisz któreś ze spotkań, nie ma problemu! Po każdych zajęciach udostępniamy film z zajęć do nauki. Zależy nam, abyś wyciągnęła z każdego spotkania jak najwięcej!

💡 Wiedza z HTML i CSS nie jest wymagana, natomiast fajnie, jakby nasze aplikacje wyglądały pięknie. Jakiś czas temu stworzyliśmy kurs online z podstaw HTML i CSS. Jeśli chcesz nauczyć się używać tych technologii, mamy kurs za niecałe 45 zł.

Zapisz się!