Koło Programistek Miejskich

Koło Programistek Miejskich to inicjatywa fundacji Girls Code Fun, skierowana do kobiet chcących zdobywać podstawowe umiejętności IT, poznawać w praktyce nowe technologie oraz narzędzia online, przydatne zarówno w pracy jak i życiu prywatnym.

Prowadzimy cykliczne warsztaty cyfrowe w tematach takich, jak: front-end development, budowanie stron w WordPress, SQL i więcej.

Następne Terminy:

Java Script Apps Starter

6, 13, 20, 27 listopada, 4 grudnia; godzina 18:00-20:00; cena 399 zł

JavaScript Apps Starter jest szkoleniem, którego celem jest nauka tworzenia aplikacji internetowych za pomocą języka JavaScript. Nauczysz się posługiwać językiem programowania JavaScript, a następnie za jego pomocą stworzysz gotową aplikację. Nie wymagamy doświadczenia – przyjdź i przekonaj się, że programowanie jest ciekawym zajęciem!

Podczas zajęć poznasz podstawy języka JavaScript, w obecnym standardzie ES6. Nauczymy się czym są zmienne, instrukcje warunkowe, tablice, obiekty i funkcje. Co zajęcia będziemy rozwijać naszą aplikację, dodając do niej nowe funkcjonalności. Poznasz, czym są bazy danych i jak korzystać z narzędzia Firebase. Pod koniec szkolenia wyjdziesz z gotową i działającą aplikacją, którą wspólnie pokażemy w internecie. 

Jeśli opuścisz jakieś zajęcia, nie ma problemu! Po każdych zajęciach udostępniamy film z zajęć oraz dodatkowe materiały do nauki. 

Wiedza z HTML i CSS nie jest wymagana, natomiast fajnie, jakby nasze aplikacje wyglądały pięknie. Jakiś czas temu stworzyliśmy kurs online z podstaw HTML i CSS. Jeśli chcesz nauczyć się używać tych technologii, mamy kurs za niecałe 50zł. Link: https://vimeo.com/ondemand/149233

Zapisz się

Zostań instruktorem!

Instruktorzy Koła Programistek Miejskich to specjaliści z branży IT z pasją do dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

Zostań instruktorem

Zostań Partnerem!

Czy twoja firma chce wspierać kobiety w nowych technologiach?
Czy chcesz, aby więcej kobiet aplikowało na stanowiska IT w twojej firmie?

Fundacja Girls Code Fun może zorganizować warsztaty + networking dla kobiet w twojej organizacji!

Chcę zostać sponsorem KPM