Kursy online

Kurs Front-End Starter Kit

44.22 

Kategoria:

Opis

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się lub zastanawiałaś czy programowanie jest dla Ciebie, lub chcesz zdobyć podstawy technologii front-end to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Przed Tobą kurs Front-End Online, prowadzony przez Damiana Rogulskiego, podczas którego poznasz podstawy front-endowych technologii takich jak HTML i CSS, nauczysz się tworzyć praktyczne i nowoczesne strony internetowe oraz poznasz terminologię świata IT.

Kurs jest realizowane przez program Koło Programistek Miejskich oraz Damiana Rogulskiego. Zakończysz naukę z wykonanymi kilkoma projektami stron internetowych, dzięki którym mam nadzieję przekonam Cię, jakie programowanie jest ciekawe i szalenie rozwojowe.

Plan kursu

Moduł 1: Wprowadzenie i potrzebne programy
Moduł 2: Podstawowe zagadnienia IT i podstawy HTML/CSS
Moduł 3: Pierwszy układ strony internetowej w HTML/CSS
Moduł 4: Podstawy layuotów w HTML/CSS
Moduł 5: Warsztaty HTML/CSS

Prowadzący

Damian Rogulski: Programista, Mentor i Wykładowca. Pokazuje że programowanie jest dla każdego. Swoją osobą udowadnia, że nie ma żadnych barier czy predyspozycji do nauczenia się programowania – sam zaczynał bez jakiejkolwiek wiedzy czy doświadczenia. Pewnego
razu postanowił, że zostanie programistą. Teraz po 4 latach uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w świecie technologii IT.